Redakcja naszemiasto.pl w Lubuskiem - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa lubuskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na terenie całego województwa lubuskiego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY


Redakcja naszemiasto.pl w Lubuskiem

Zielona Góra

  • al. Niepodległosći 25
  • Artur Matyszczyk
  • tel. 606 983 305
  • artur.matyszczyk@polskapress.pl

Międzyrzecz

Świebodzin

Nowa Sól

Żary

Żagań

Krosno Odrzańskie


PATRONATY

  • Natalia Niedzielska-Burdzy
  • tel. 71-374-81-13
  • natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

MARKETING

  • Aleksandra Sobolewska
  • tel. 510 026 998
  • aleksandra.sobolewska@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

  • Renata Pękala

  • tel. 519 503 624

  • renata.pekala@polskapress.pl

  • Marzena Gruszczyńska

  • tel. 510 026 991

  • marzena.gruszczynska@polskapress.pl


Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w Lubuskiem - skontaktuj się z nami! - Lubuskie Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie