Wybierz region

Wybierz miasto

  Lubuski Laur Piękna

  4 maja zakończy się głosowanie SMS-owe i poznamy zwycięzców plebiscytu Lubuski Laur Piękna 2015.
  Udział w plebiscycie jest darmowy. Zgłaszać mogą się do nas salony, które w ofercie mają zabiegi upiększające (kosmetyczki, salony SPA, manicure, depilacja lub takie, które oferują kilka rodzajów usług w jednym miejscu np. kosmetyczka i manicure, itp.) Także zadowoleni klienci mogą zgłosić swój ulubiony salon. Chcecie polecić komuś miejsce, które gwarantuje dobrą jakość. Gdzie czujecie się dopieszczeni? Wystarczy, że prześlijcie na mail: mweidner@gazetalubuska.pl zdjęcia (lokalu, załogi, itp.),opis zakresu usług, osiągnięć i dane kontaktowe. Opis salonów pojawi się na naszym serwisie. A następnie rozpocznie się głosowanie, w którym to Czytelnicy zadecydują, który salon otrzyma Laur Piękna.

  Nagroda
  Co czeka na zwycięzców? Salon, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma tytuł - Złoty Laur Piękna oraz kampanię reklamową o wartości 1 650 zł brutto do wykorzystania w wydaniu papierowym Nasze Miasto (Gorzów lub Zielona Góra) lub na wybranym portalu naszemiasto.pl w Lubuskiem. Za drugie miejsce jest Srebrny Laur Piękna oraz kampania reklamowa o wartości 1 100 zł brutto również do wykorzystania w wydaniu papierowym Nasze Miasto (Gorzów lub Zielona Góra) lub na wybranym portalu naszemiasto.pl w naszym województwie. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma Brązowy Laur Piękna i kampanię reklamowa o wartości 550 zł brutto .

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Maskotka dla NORDISU

  Maskotka dla NORDISU

  [b]Dobrze trafiłeś! Tutaj możesz puścić wodze fantazji i przygotować projekt maskotki dla firmy Nordis. Zostań projektantem i zgarnij finansową nagrodę - 2.500...

  Inne plebiscyty